Bosch Yetkili Servis Seyhan Adana

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Seyhan Adana
  • AdresAdana, Seyhan
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Seyhan Adana width=350

Bosch Teknik Servis Seyhan Adana

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Yanlış ürün kullanımı fırınların ömrünün de azalmasına neden olacaktır. Mikrodalga fırın magnetron arızası yiyeceklerin tam olarak pişirilmemesi ve fırının yeteri kadar ısınmaması durumunda oluşan arıza türleridir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Kullanımı Sırasında Donuyor Mikser Elektronik Kartı Yandı

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Lafı olmaz, Direnç uçlarında yanma olması kontrolü ile sağlanır. Mutfak Robotu Çalışırken Kötü Koku Geliyor

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

İlk olarak robot süpürgenizin ana ve yan fırçalarını kontrol edin. Toz haznesinin yeteri kadar dolu olması durumlarında da süpürge çalışması sırasında kötü koku gelebilmektedir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Rezistans da meydana gelen aşırı ısınma sonucu cihazda bulunan termik de açılma yapacaktır. Doğrusu, Bu yüzden cımbız yardımıyla temizlik yapılması tavsiye edilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcısı suyu sürekli olarak kaynatıyor durumunda ısı algılayıcısında arıza oluşmuştur. Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Ayrıca, Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenden Ses GeliyorElektrik hattından sigorta kapatılmalı ve servis beklenilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Benzer şekilde, Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın. Elektrik hattını kontrol ediniz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kış modu için kombi petek sıcaklık ayarının doğru ayarlanması ve peteklerin açık olması gerekmektedir. İlk olarak servis çağırılmalı ve destek alınmalıdır.Kombi Altından Su Geliyor

Bosch Blender Teknik Servis

Doğrusu, Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır. Blender Çalışırken Koku Yayıyor


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar SoğutmuyorBuzdolabı Su AkıtıyorÜrünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Daha erken, Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Amortisör parçası arızalanmış olabilir. Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu arızası farklı birçok neden sonrasında oluşmaktadır. Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Bu yüzden, Parça arızası oluşması durumunda hemen servis ile iletişime geçilerek arızanın giderilmesi sağlanmalıdır. Ekmek makine kızartması arızası son dönemlerde ortaya çıkan sık arıza türlerinden biridir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz. Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Diğer bir deyişle, Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu YapıyorBulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesi Çalışma Yapmıyor Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorÖzetle, İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihazın soğuması için 1 saat kadar beklenmesi gerekir. Katı meyve sıkacağının motor yanma sorunu genel olarak cihazın aşırı kullanımı sonrasında ortaya çıkan arızalardır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Normalde, Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir.


Bosch Klima Teknik Servis

Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Klima Sesli Çalışıyor

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Su tahliye kısmında çatlakların olmasıÖrneğin, Halı yıkama makinesinde en çok görülen sorunlardan biri de halı yıkama makinesinin çalışmaması oluyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Tavsiye Edilen Kıyma Makinesi Çeşitleri•Bosh MFW67440 Kıyma Makinesi.

Aspiratör Teknik Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeAspiratör Nedir?

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Ayrıca, Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

Adana Seyhan Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Fırın Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Blender Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Termosifon Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Su Sebili Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Klima Teknik Servis, Adana Seyhan Bosch Elektrikli Süpürge, Adana Seyhan


Bosch Teknik Servis, Yağcami, Hükümet, Saydam, Akkapı, Gülbahçesi, Kuruköprü, Meydan, Emek, Şakirpaşa, Gazipaşa, Denizli, Ziyapaşa, Yeşilyurt, Mavibulvar/Yurt, Emekevler, Yeşilevler, Fevzipaşa, Gürselpaşa, Yeşiloba, 2000 Evler, Küçükdikili, Karayusuflu, Köyler, Hadırlı


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.