Bosch Yetkili Servis Silifke Mersin

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Silifke Mersin
  • AdresMersin, Silifke
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Silifke Mersin width=350

Bosch Teknik Servis Silifke Mersin

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga Fırın Isıtmayı Sürekli DurduruyorMikrodalga fırın içinde kıvılcım oluşması sorunu fırın içerisinde yanlış ürünler ve kapların kullanımı ile ilgilidir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir. Düşük seviyede de çok ses çıkıyorsa motor ve karıştırıcı kol kısmında meydana gelen çatlak, deforme ve benzeri sorunlar kontrol edilmelidir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden, Mutfak Robotu Kablo Hasarı OluştuMutfak robotu kullanımı sırasında ayaklarda kirlenme olması durumunda da arıza vermektedir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

İlk olarak robot süpürgenizin ana ve yan fırçalarını kontrol edin. Robot Süpürgesi İstasyona Bağlanamıyor

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Cihazın fişe takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Bu yüzden, Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli ÇakıyorArıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır. Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Yine de, Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Gaz memeleri tıkanmış ise ilgili unsuru değiştirerek şofbeninizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bazı arızalar kullanıcılar tarafından çözülebilirken bazı arıza durumlarında ise teknik servisten destek almak gerekir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Nihayet, Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. Termosifon Elektrik Kaçakları Var

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Sıcak su sorunun devam etmesi nedenleri arasında kombide gelen sıcak suyun soğuk suya karışması ve suyu ısınmasını sağlayan parçanın arızalanma durumları söz konusu olmaktadır. Filtre temizliklerinin düzenli olarak her 1 yılda 1 yapılmadı gerekir. Düzenli olarak kombi bakımları ve temizliği yaptırılmalıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Aynı şekilde, Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Çalışmama SorunuBuzdolabı evlerin en çok kullanılan ürünleridir. Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

İle ilgili olarak, Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir. Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Fan ArızasıDerin dondurucu arızası kullanıcı hataları ve ürün kullanımı sırasında dondurucuda çeşitli sorunların meydana gelmesi ile ilgilidir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Aynı şekilde, Spiral ısıtmayı sağlamaya yardımcı bir parçadır. Bu mıknatıs tarafından güç kaynaklarının yetersiz enerji alması sepetin tam olarak basılmamasına neden olmaktadır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorBuharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Sonuç olarak, Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir. Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz. Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Genel olarak, Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır. Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Her neyse, Cihazı kontrol ediniz. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makineleri daha çok elektrikli süpürgelere benzese de bu makinelerin halıyı yıkayabilmesi için su alması gerekiyor. Hala, Halı Yıkama Makinesi Deterjan Almıyor

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Ancak orta kalitede bir şey için yaklaşık 700-800 TL ödenebilir.

Aspiratör Teknik Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Düzenli olarak, •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

Mersin Silifke Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Fırın Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Blender Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Termosifon Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Su Sebili Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Klima Teknik Servis, Mersin Silifke Bosch Elektrikli Süpürge, Mersin Silifke


Bosch Teknik Servis, Saray, Pazarkaşı, Gazi, Köyler, Atayurt, Atakent, Taşucu, Yeşilovacık


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.