Bosch Yetkili Servis Sincan Ankara

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Sincan Ankara
  • AdresAnkara, Sincan
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Sincan Ankara width=350

Bosch Teknik Servis Sincan Ankara

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırınları genel olarak tezgah üzerinde kullanılmaktadır. Mikrodalga fırın arızası elektrikli çalışarak yemek pişirmede kullanılan mutfak aletlerinde görülen arızalanma durumlarıdır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır. Mikser Çalışma Yapmıyor

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Rağmen, Ayakları nemli bir bez yardımı ile temizleyin.Robotun parçalarının tam oturduğundan ve doğrayıcının herhangi bir hasar almadığından emin olunuz.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerde en sık karşılaşılan problemlerden biri de robot süpürgenin aşırı ses çıkarmasıdır. Robot Süpürge Hareket Algılamama Hatası Veriyor

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz. Rağmen, Saç Kurutma Makinesi Kendiliğinden Kapanıyor

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.Doğalgazı kontrol edin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtmaya yardımcı olan direncin bozulması da ısıtmama sorununa neden olacaktır. Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kısacası, Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor

Bosch Şofben Teknik Servis

Bu aşamadan sonra da şofben kapatılıp bir süre bekledikten sonra tekrar açılmalıdır. Bunun yanı sıra ısıtıcılara enerji gitmiyor olabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Yine de, Sigorta kutusundan da açık konumda olduğuna dikkat ediniz. Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı kombilere oluşan arızaların nedenleri farklılık gösterebilmektedir. Geç girme sorunu görülen kombilerde cihaz içinde haz birikmesi olacağı için cihaz devreye girdiği andan itibaren gazdan dolayı patlamalı olarak yanacaktır. Cihazda bulunan fan motorunda meydana gelen her türlü arızalar uğultu sesinin gelmesine neden olur.

Bosch Blender Teknik Servis

İçermek, Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.Blender Çalışırken Çok Titriyor


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının Arkası Çok IsınıyorBuzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.Buzdolabı Soğutma Ayarı Yapılamıyor


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Her neyse, Makine Gürültü ÇalışıyorSu kesilme ihtimali üzerine vana kontrol edilmelidir.Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir. Tahliye kanalında su kalması dondurucudan koku gelmesine neden olmaktadır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Olsa bile, Elektrik hattında yükleme olabilir. Elektrik hatları, ürün kablosu ve soketleri kontrol edilmelidir. Elektrik gelmemesi durumlarında kol tam olarak kapanma özelliğini devreye sokamaz.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Aksine, Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir. Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve Gelmiyor

Bosch Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Genel olarak, Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Taze kahve kullanımı makine için önemlidir.Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihazın soğuması için 1 saat kadar beklenmesi gerekir. Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Daha sonra, Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Arıza giderilecektir.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Makinenin hortum kısmında delik olmasıAynı şekilde, •Makinenin parçalarının oturmamış olması

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Bazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir. •Korkmaz A485

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. •Mutfakların aspire edilmesinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Ayrıca, •Teknik servise dikkat etmek gerekir. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

Ankara Sincan Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Fırın Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Blender Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Termosifon Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Su Sebili Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Klima Teknik Servis, Ankara Sincan Bosch Elektrikli Süpürge, Ankara Sincan


Bosch Teknik Servis, Sincan, Fatih, Yenikent, Temelli, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.