Bosch Yetkili Servis Şişli İstanbul

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Şişli İstanbul
  • Adresİstanbul, Şişli
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Şişli İstanbul width=350

Bosch Teknik Servis Şişli İstanbul

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

İlki fırın içerisinde bulunan ve diyot adı verilen parçada bozulmaların olmasıdır. Dokunmatik yüzeyli bir mikrodalga fırında yüzey kontrolü ve ayar kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu durumda karışım yapılan malzemeyi çıkarmanız yararlı olacaktır. Cihazın gereğinden fazla ısınması durumunda cihaz enerjiyi keserek dinlenmesini sağlayacaktır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden, Mutfak robotuna güç gelmemesinin nedenleri cihaz kaynaklı da olabilmektedir. Mutfak robotu çalışma sırasında çok ses çıkartma sorunu/parçaların tam oturmaması ve motorda meydana gelen arızalanmalar neden olmaktadır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Toz ve kir birikimi sonrasında cihaz düzgün bir çalışma sağlayamaz ve sürekli arıza vermeye başlar. Uygulamayı tekrar tarama için silip yeniden yükleyin.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz. Örneğin, Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz. Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Ayrıca, Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Gerekli kontroller yapıldıktan sonra şofben hala çalışmıyorsa şofben çakmağını kontrol edin. Şofbenlerde en sık görülen problemlerden biri de suyun ısınmamasıdır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Örneğin, Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır. Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi sigorta ve gaz vanasının kontrolü sağlanmalıdır. Kombi model ve yoğuşma türüne göre farklı arızalar oluşmaktadır. Balkonlarda yer alan kombilerin yoğuşma giderleri kış aylarında kontrol edilmelidir.

Bosch Blender Teknik Servis

Olsa bile, Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar SoğutmuyorKontroller yapılarak servis ile iletişim sağlayın.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayrıca, Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır. Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır. Servisten teknik destek alın.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Birlikte, Ekmek Kızartma Makinesinin Kolu KilitlenmiyorEkmek kızartma makinesinin bakımlarının ve temizliğinin yapılmasına özen gösterilmelidir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Aynı şekilde, Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorKonu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve GelmiyorAğız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın Saat Ayarı SorunuNazaran, Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı Taze kahve kullanımı makine için önemlidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir. Motordan çalışma sırasında duman gelmesi motorun yandığını göstermektedir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Herhangi biri, Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorUygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.


Bosch Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Ancak bu durum çoğu zaman ne yazık ki pek mümkün olmuyor. Bu yüzden, Halı yıkama makineleri sulu olarak çalıştığı ve temizleme işlemi yaptığı için deterjan kısmı bulunuyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Kuzu, dana, tavuk etlerini kıyma haline getirilebilir,Böylelikle bir sonraki kıyma çekme işlemine hazır hale getirilir.

Aspiratör Teknik Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Öyleyse, •Teknik servise dikkat etmek gerekir. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

İstanbul Şişli Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Fırın Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Blender Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Termosifon Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Su Sebili Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Klima Teknik Servis, İstanbul Şişli Bosch Elektrikli Süpürge, İstanbul Şişli


Bosch Teknik Servis, 39587, Meşrutiyet, Teşvikiye, Harbiye, Halaskargazi, Pangaltı, Bozkurt, Feriköy, Duatepe, Cumhuriyet, Şişli, Halideedip, Okmeydanı, Mecidiyeköy, Esentepe, Ayazağa, Maslak


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.