Bosch Yetkili Servis Siverek Şanlıurfa

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Siverek Şanlıurfa
  • AdresŞanlıurfa, Siverek
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Siverek Şanlıurfa width=350

Bosch Teknik Servis Siverek Şanlıurfa

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Dokunmatik yüzeyli bir mikrodalga fırında yüzey kontrolü ve ayar kontrolü yapılmalıdır. Mikrodalga fırın içinde kıvılcım oluşması sorunu fırın içerisinde yanlış ürünler ve kapların kullanımı ile ilgilidir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Transistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır. Kişilerin elektronik ürünlere bilgileri dışında dokunmaları ve tamir etmeleri tehlikeli sonuçların oluşmasına neden olacaktır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Diğer taraftan, Robot kullanımı sırasında hazne içinde hasar oluşması ve parçanın kırılması da çalışma düzenini aksatacaktır. Mutfak robotu parçaları hareket etmeme sorunu robot çalışması esnasında yapılıyor ise parçaların yerine iyi takıldığından emin olmak gerekmektedir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Uygulamayı tekrar tarama için silip yeniden yükleyin. Robot süpürgenizin kötü koku yaymasının temelde tek bir nedeni vardır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi ve düzleştirici aşırı ısınma sorunu bu tür elektrik ile çalışan cihazlarda yaygın olarak görülen bir arıza türüdür. Lafı olmaz, Düzleştirici Isınma Yapmıyor

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hiç biri, Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenden Ses GeliyorDiyaframda arıza oluşumu şofbenin çalışma sırasında kendiliğinden kapanmasına neden olmaktadır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Bu sırada, Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin. Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Servis aranarak yardım istenmesi gerekir.Devreye girmeme nedenleri arasında fan motorunda meydana gelen bozulmalar ve kirlenme durumu söz konusudur. Bu filtre aşırı kullanım sonrasında eskiyebilir ve çamurlanma yapabilir.

Bosch Blender Teknik Servis

Genel olarak, Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir. Aşırı yüksek soğuk bir ayarda dondurucu kullanımı yanlıştır.Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Basitçe, Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı YapmıyorMakine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir. Makine Gürültü Çalışıyor

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Fan motorunun temizliğinin yapılması uzun ömürlü çalışmasını sağlayacaktır. Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Diğer taraftan, Ekmek Kızartma Makinesinde Sepete Tam Basılma YapılamıyorBazı durumlarda spiralin değişmesi gerekebilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Doğrusu, Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır. Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Rağmen, Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye kontrol edilmelidir. Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Önceki, Arıza giderilecektir.Kurutma Makinesi Sigorta Attırıyor


Bosch Klima Teknik Servis

Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin yıkama işlemi yapmak için aldığı suyu dışarı akıtması oldukça sık rastlanılan problemler arasında bulunuyor. Genellikle, Halıların devamlı olarak temiz olmasını ve görünmesini herkes istiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi Nasıl Temizlenir?Makine çelik parçalardan oluşmalı, En az 1400 watt gücü olmalı, Kıyma tepsisi geniş olmalı, Çeşitli aparatlarla sucuk, sosis ve salam yapılabilmeli, Makine fazla ısındığı zaman kendisini kapatabilmeli, Geriye hareket için ters özelliği bulunmalıdır.

Aspiratör Teknik Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesindeBu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Özetle, •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

Şanlıurfa Siverek Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Fırın Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Blender Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Termosifon Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Su Sebili Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Klima Teknik Servis, Şanlıurfa Siverek Bosch Elektrikli Süpürge, Şanlıurfa Siverek


Bosch Teknik Servis, Siverek, Köyler, Gürakar, Kapıkaya


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.