Bosch Yetkili Servis Soma Manisa

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Soma Manisa
  • AdresManisa, Soma
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Soma Manisa width=350

Bosch Teknik Servis Soma Manisa

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Dokunmatik yüzeyli bir mikrodalga fırında yüzey kontrolü ve ayar kontrolü yapılmalıdır. Fırın içerisinde metal kapların kullanımı yanlıştır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Düşük seviyede de çok ses çıkıyorsa motor ve karıştırıcı kol kısmında meydana gelen çatlak, deforme ve benzeri sorunlar kontrol edilmelidir. Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bu durumda, Robotun çalışma kapasitesini etkileyen etkenlerden biri de robot kullanımı sırasında aşırı yük ve yiyecek konulması durumudur. Servisten teknik destek alınarak yanan parçaların değişimi yapılmalıdır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeleri kullanım alanları kullanıcılar tarafından ayarlanmaktadır. Buralara herhangi bir yabancı cisim sıkışmış olabilir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi ve düzleştirici arızası kullanım sırasında makine içerisine saç tellerinin girmesi ve sıkışması sonucu oluşur. Örneğin, En belirgin nedeni ise düzleştirici üzerinde bulunan gövdenin erimesinden kaynaklı arızalar oluşmaktadır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin. Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Kireçlenme Sorunu Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle, Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Tüm kontroller yapıldıktan sonra problem ortadan kalkacaktır. İlk olarak bu problemin ortadan kaldırılması için şofbene gazın gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Son olarak, Termosifon Çalışmıyor Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı kombide donma sorunu özellikle soğuk havaların gelmesi ile birlikte görülen sorunlardan biridir. Kombi elektrik şalterinin kapanması önemlidir. Cihazda bulunan ateşleme ve çakmak ayarı kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Öyleyse, Blender Ürünleri Doğramıyor Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Işığın yanmaya devam etmesi buzdolabına elektrik olduğunu ancak soğutma yapma parçasının arızalandığını göstermektedir.Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Buzdolabı çalışma sırasında ses çıkartıyor sorunu en sık karşılaşılan sorunlardan biridir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Öncelikle, Makinede bulunan rezistans yerinden çıkarak su akıntısına sebep olabilir.Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır. Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok Sarsılıyor

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Genel olarak, Ekmek kızarma makinesinin oluğunda biriken ekmeklerin kolun kapanmamasına neden olması ve temizlenmesinin gerektiğini gösterir.Ekmek kızartma makinesi sigorta attırma sorunu makine kaynaklı olabilmektedir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir. Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Daha sonra, Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Kahveler Makinede Damla Şeklinde Akıyor

Bosch Fırın Teknik Servis

Parça değişimine gidilmelidir. Ayrıca, Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür. Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur. Katı meyve sıkacağının motor yanma sorunu genel olarak cihazın aşırı kullanımı sonrasında ortaya çıkan arızalardır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Lafı olmaz, Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir. Sigorta kontrolü yapınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima motoru devreye girmeme arızası nedenleri arasında klimanın gaz oranının yetersiz olması yer almaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Makinenin hortum kısmında delik olmasıBu sırada, Halı yıkama makinesinin çalışmaması durumunda mutlaka ilgili teknik servisle iletişime geçilmesi gerekiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Bazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir. Makine çelik parçalardan oluşmalı, En az 1400 watt gücü olmalı, Kıyma tepsisi geniş olmalı, Çeşitli aparatlarla sucuk, sosis ve salam yapılabilmeli, Makine fazla ısındığı zaman kendisini kapatabilmeli, Geriye hareket için ters özelliği bulunmalıdır.

Aspiratör Teknik Servis

Satın alınacak ürünün e kalite standartlarına sahip olması, ürünün sağlam ve uzun ömürlü kullanımının sağlaması açısından son derece önemlidir. Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Rağmen, Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

Manisa Soma Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Fırın Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Blender Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Termosifon Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Su Sebili Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Klima Teknik Servis, Manisa Soma Bosch Elektrikli Süpürge, Manisa Soma


Bosch Teknik Servis, Soma, Köyler, Turgutalp, Avdan, Cenkyeri


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.