Bosch Yetkili Servis Sultangazi İstanbul

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Sultangazi İstanbul
  • Adresİstanbul, Sultangazi
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Sultangazi İstanbul width=350

Bosch Teknik Servis Sultangazi İstanbul

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Denetleyici parçanın sorun yaşaması durumunda da ortaya çıkan arıza türüdür. Mikrodalga fırın düğmeleri çalışmama sorunu düğme ve fırın kaynaklı oluşan sorunlardan biridir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Parçanın değişimi yapılmalıdır. Motorunun kontrol edilmesi gerekir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

İkincisi, Mutfak robotu çalışma sırasında çok ses çıkartma sorunu/parçaların tam oturmaması ve motorda meydana gelen arızalanmalar neden olmaktadır. Kullanıcı hataları ve genel oluşan hataların oluşması ve giderilme yöntemleri üzerine bilgi sahibi olunması gerekmektedir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürgemin Tekerlekleri Hareket Etmiyorİlk olarak fırçanın bulunduğu alandan yavaşça fırçayı öne doğru çekmeyi deneyin.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Elektrik geriliminin uygun olmaması durumlarında da makine açılmaz ve çalışmaz. Örneğin, Saç kurutma makineniz çalıştığı esnada ortama kötü koku yayabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için servis çağırılması önerilir. Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu arada, Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben suyu az ısıtıyorsa şofbende bulunan sivicleri çalıştıran diyaframlar hasar görmüş olabilir. Şofbenler tam randımanlı çalıştıkları zaman bile su yeterli ölçüde ısınmayabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Ayrıca, Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi Sürekli Ateşleme YapıyorBir diğer nedeni de ateşleme elektrotunun eskime ve yıpranma nedeniyle işlevini yerine getirmemesi kaynaklıdır. Cihazın gerekli kontrolleri sağlanmalıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Benzer şekilde, Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır. Ürünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir. Zemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Normalde, Ayak dengesinin ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir. Çamaşır makinesi sigorta attırma sorunu motor ve elektrik kaynaklı arıza türleri arasında yer almaktadır. Çamaşır makinesi ön yükleyici sorunu kilidin yerleşmesini engelleyecek yabancı bir cismin varlığı nedeniyle olabilmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Olsa bile, Hassas bir parça olması nedeniyle bilinçsiz bir hareket kırılmasına neden olacaktır. Ekmek kızartma makinesinde sepete tam basılma yapılmama sorunu kızartma makinelerinde sık olarak karşılaşılan sorunlardan biri olmaktadır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Özellikle, Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir. Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.Önceki, Fırının İçine Su Döküldü

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir. Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Nihayet, Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Su tahliye kısmının arızalı olmasıAyrıca, Halı yıkama makinelerinin pek çok farklı modeli olsa da belli başlı modelleri kullanıcılar daha çok tercih ediyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesine sahip olduğunuzda birçok yönden avantajlı olacaksınız. •Uygun fiyatları sayesinde evlerde de kullanılabilir.

Aspiratör Teknik Servis

•Mutfakların aspire edilmesindeKullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Herhangi biri, Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

İstanbul Sultangazi Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Fırın Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Blender Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Termosifon Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Su Sebili Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Klima Teknik Servis, İstanbul Sultangazi Bosch Elektrikli Süpürge, İstanbul Sultangazi


Bosch Teknik Servis, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Cebeci, Kazımkarabekir, Habipler, Yayla


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.