Bosch Yetkili Servis Tarsus Mersin

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Tarsus Mersin
  • AdresMersin, Tarsus
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Tarsus Mersin width=350

Bosch Teknik Servis Tarsus Mersin

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

İlki fırın içerisinde bulunan ve diyot adı verilen parçada bozulmaların olmasıdır. Herkesin evinde mutlaka olması gereken yardımcı ürünlerdir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Çalışma Sırasında Bıçakları Hareket EtmiyorTransistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Sonrasında, Robot parçaları doğru yerleştirilmelidir ve aşırı set ürünler mutfak robotuna yerleştirilmemelidir.Gerekli kontroller için servis aranmalıdır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge haritalandırma yapmama sorunu genellikle ilk kurulum aşamasında yapılan hatalar sonucu oluşmaktadır. Robot süpürge hareket algılamama arızası akıllı robot süpürgelerde en çok görülen arızalar arasındadır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Fan kontrolü yapılmalıdır ve filtrenin tıkalı olup olmadığına ve temiz olduğuna bakılmalıdır. Herhangi biri, Bunun en büyük nedeni ise yeterli hava akışının sağlanamıyor olmasıdır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

İçme ve filtre suları kullanımı tercih edilmelidir. Regülatör kontrolü yapınız.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Örneğin, Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenden Su Geliyor Bazı arızalar kullanıcılar tarafından çözülebilirken bazı arıza durumlarında ise teknik servisten destek almak gerekir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Hala, Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Düzenli bakımları cihazlarda oluşan arızaların erken tespit edilmesini sağlar.Sıcak su akışında meydana gelen her türü dengesizlik peteklerin de ısınmasını neden olur. Elektronik kartta meydana gelen arıza durumunda petek kullanılmaması halinde yine de aşırı derece ısınma yapacaktır.

Bosch Blender Teknik Servis

Elbette, Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur. Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Uzun süreli elektrik kesintileri de arıza oluşumlarına neden olur. Buzdolabı Su AkıtıyorDefrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayrıca, Makineler için uygun olan deterjan kullanımı yapılmalıdır. Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur. Çamaşır makinesinin konulduğu alanın kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Kompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Aynı zamanda, Güç kaybının yaşanması da kızartma sırasında makinenin yeteri kadar enerji aldığını algılamasına ve çalışmasını durdurmasına neden olan arızalardır. Yeşil ışığın yanması çalışma anlamına gelmektedir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Hala, Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Uğultu nedenleri arasında suyu boşaltma sırasında uğultu yapabilmektedir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır. Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüAynı şekilde, Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır. Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sert bir cismin bıçağa denk gelmesi bıçakta kopmalara neden olacaktır. Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Alternatif olarak, Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir.


Bosch Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı Yıkama Makinesi Su AlmıyorBu sırada, Halı Yıkama Makinesi Çalışmıyor

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Tavsiye Edilen Kıyma Makinesi Çeşitleri•Arzum AR160 Kıyma Makinesi

Aspiratör Teknik Servis

•TünellerdeBu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Özellikle, Garanti SüresiDavlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

Mersin Tarsus Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Fırın Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Blender Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Termosifon Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Su Sebili Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Klima Teknik Servis, Mersin Tarsus Bosch Elektrikli Süpürge, Mersin Tarsus


Bosch Teknik Servis, Kızılmurat, Kavaklı, Altaylılar, Anıt, Caminur, Bahçe, 82 Evler, Beydeğirmeni, Akşemsettin, Eskiömerli, Köyler, Atalar, Bahşiş, Yeşiltepe, Yenice


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.