Bosch Yetkili Servis Uzunköprü Edirne

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Uzunköprü Edirne
  • AdresEdirne, Uzunköprü
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Uzunköprü Edirne width=350

Bosch Teknik Servis Uzunköprü Edirne

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga Fırından Uğultu GeliyorBir ohmmetre yardımı ile parçanın hasar alıp almadığı öğrenilir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Elektronik Kartı Yandı Motor kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Doğrusu, Mutfak robotu çalışma hızı düşmesi sorunu çalışma sürelerinin azalmasına ve düzgün şekilde çalışmamasına neden olur. Mutfak robotu arızası evlerin vazgeçilmez ürünlerinde kullanım kaynaklı pek çok arıza görülmektedir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Hareketi engelleyici alanlar ve yapılarda robot süpürge hareketi algılayamaz ve hareket edemez. Robot süpürge açılmıyor sorunu yaşanması durumlarında ilk olarak robot süpürgesinin şarjının olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Ekranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır. Herhangi biri, Bazı durumlarda ürün çok kullanıldığında aşırı ısınır ve cihaz kendini korumaya alarak kapatır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Genel kireç temizleyiciler veya beyaz sirke gibi yöntemler ile kireçten kurtulabilirsiniz. Cihaz içinde kireç oluşumu cihazın aşırı sesli çalışmasına neden olacaktır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Her neyse, Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben Sigorta AttırıyorŞofben suyu hızlı bir şekilde ısıtarak soğumasını sağlayan cihazlardır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Sonuç olarak, Banyoda kullanılan termosifonlar gelen suyu ısıtarak sıcak su yapma özelliğine sahiptir. Parça değişimi gereklidir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı kombi su akıtıyor sorunu oluşum nedenleri arasında kombiye aşırı su yüklemesi yapılması durumlarında kombi su akıtmaya başlayacaktır. Ana kart problemleri de cihazın arızadan çıkmamasına neden olan sorunlardan biridir. İlk olarak kombi sıcaklık ayarının ayarlanmasına dikkat edelim.

Bosch Blender Teknik Servis

Rağmen, Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir. Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir. Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır. Buzdolabının Arkası Çok Isınıyor


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Rağmen, Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur.Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici SorunuSu tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz. Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Aksine, Isıtıcı kablolarından yanık kokusu gelmesi ekmek kızarma makinesine yabancı bir cisim girmesi ve kabloya zarar vermesi sonucu oluşan arıza türüdür. Ekmek kızartma makinesi kontrolü çalışmama arızası elektrikle çalışan kızartma makinesinde görülen bir arıza türüdür.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorDiğer bir deyişle, Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz. Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın Fan ArızasıBu arada, Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Makinenin fişinin takılı olduğundan emin olunuz. Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Üstelik, Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir.


Bosch Klima Teknik Servis

Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı Yıkama Makinesi Su Akıtıyorİkincisi, Halı yıkama makineleri sulu olarak çalıştığı ve temizleme işlemi yaptığı için deterjan kısmı bulunuyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Ancak orta kalitede bir şey için yaklaşık 700-800 TL ödenebilir. Kıyma makinesine sahip olduğunuzda birçok yönden avantajlı olacaksınız.

Aspiratör Teknik Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Özetlemek, Garanti SüresiSeçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Edirne Uzunköprü Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Fırın Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Blender Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Termosifon Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Su Sebili Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Klima Teknik Servis, Edirne Uzunköprü Bosch Elektrikli Süpürge, Edirne Uzunköprü


Bosch Teknik Servis, Şehsuvarbey, Aşçıoğlu, Gar, Köyler, Hamidiye, Kırcasalih


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.