Bosch Yetkili Servis Yenimahalle Ankara

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Yenimahalle Ankara
  • AdresAnkara, Yenimahalle
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Yenimahalle Ankara width=350

Bosch Teknik Servis Yenimahalle Ankara

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bu üç durum cihazın hava akışının engellenmesine ve uğultulu çalışmasına neden olur. Mikrodalga fırını resetlemeyi ve ayarlarını sıfırlamayı deneyin.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır. Alanında uzman bir servisten teknik konular ile ilgili bilgi alımı yapılabilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Öncelikle, Tamiri mümkündür. Mutfak robotu arıza ışığı yanma sorunu çalışma sırasında robotun zeminin düz olmamasından ve ağırlığın tek tarafa baskı yapmasından kaynaklanmaktadır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Bu sebepten dolayı toz haznenizi sık sık kontrol edin ve filtrenizi de belirtilen süre içerisinde bakımını yapın. Robot süpürge arızası akıllı cihazlar arasında son dönemlerin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olarak arıza türleri ve sayıları farklılık göstermektedir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kabloyu kontrol ediniz.Her neyse, Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Üründe meydana gelen parça bozulmaları da arıza oluşumlarına neden olmaktadır. Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aksine, Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Hangi marka olursa olsun bir şofben ateşleme yapmıyorsa şofbenin brülörü kontrol edilmelidir. Tüm kontroller sağlandıktan sonra şofben tekrar açılıp kontrol edilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Henüz, Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır. Suyun ısınmaya başladığını gösteren bir işarettir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombiye su basma sorunları sık olarak yaşanmaktadır. Yoğuşmalı kombi yaz ve kış ayarları hatası kullanıcıların yaptıkları hataların başında gelmektedir. Kombi model ve yoğuşma türüne göre farklı arızalar oluşmaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Örneğin, Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır. Buzdolabına sesin oluşma nedenleri parça kaynaklı ya da buzdolabına oluşan hatalardan kaynaklanmaktadır. Kompresör Çalışmama Sorunu


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Göre, Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir. Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir. Çok aşırı ısınma ve el sürememe de motorun yandığını göstermektedir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Son olarak, Rezistans elektrik enerjisinin alınarak çok kısa bir zaman içerisinde ısıya dönüştürülmesini sağlayan önemli parçalardır.Spiral adı verilen ısıtma parçalarının arızalanması durumunda kontrollü çalışma sağlanamamaktadır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz. Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Olsa bile, Bulaşık Makinem ÇalışmıyorBaşka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Rağmen, Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı çalışma esnasında durma sorunu karşısında ilk olarak cihazın aşırı derecede ısınıp ısınmadığının kontrolü yapılmalıdır. Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Bu arada, Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima gazının tamamlanması gerekmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinelerinin pek çok farklı modeli olsa da belli başlı modelleri kullanıcılar daha çok tercih ediyor. Elbette, •Su tahliye kısmının arızalı olması

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi Fiyatları•Aparatları sayesinde sucuk, sosis ve salam gibi ürünler elde edilebilir.

Aspiratör Teknik Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.Ayrıca aspiratörler havalandırma ihtiyacı duyulan birçok işletme tarafından da kullanımı mevcuttur.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

İkincisi, Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.•Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.

Ankara Yenimahalle Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Fırın Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Blender Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Termosifon Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Su Sebili Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Klima Teknik Servis, Ankara Yenimahalle Bosch Elektrikli Süpürge, Ankara Yenimahalle


Bosch Teknik Servis, Yenimahalle, Akın, Karşıyaka, Demetevler, Şentepe, Çiğdemtepe, Batıkent, Ostim, İvedikorganizesanayi, A.O.Çiftliği(Aoç), Çayyolu/Ümitköy, İstasyon, Sanayi, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.