Bosch Yetkili Servis Yıldırım Bursa

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Yıldırım Bursa
  • AdresBursa, Yıldırım
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Yıldırım Bursa width=350

Bosch Teknik Servis Yıldırım Bursa

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

İkincisi fırın kondansatörünün değiştirilmesi gerekmektedir. Mikrodalga fırın çalışmama sorunu elektrikle çalışan ürünlerden biri olan fırınlarda yaygın olarak görülen sorunlardır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin tek kolunun çalışması ilgili yuvanın tıkanması, kolun tam oturmaması veya motordaki dağıtıcı parçaların arızalanmasından kaynaklanabilir. Mikser arızaları cihazın çalışmasına engel teşkil edebilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Özellikle, Mutfak robotu arızası evlerin vazgeçilmez ürünlerinde kullanım kaynaklı pek çok arıza görülmektedir. Bu nedenle Kase kapağı çalıştırma işleminden önce kontrol edilmelidir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Bazı durumlarda evin büyük olmasından dolayı farklı odalara gittiğinde bağlantı kopabilir. Servis dışında cihaza dokunulmaması önerilmektedir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir. Ayrıca, Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Rezistans telinin kopması da arıza oluşumunu destekler.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hiç biri, Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Emniyet ventili ve rezistans kontrolü yapılmalıdır. Tüm bunlarla beraber ısıtıcılar kireçlenmiş olabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Bu yüzden, İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın. Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi iç parçalarına zarar verebilmektedir. Cihazın tekrar başlatılması sorunun giderilmesini sağlayacaktır. Fanın uzun yollar boyunca değişiminin ve bakımının yapılmaması zaman içinde aşırı toz birikimine ötürü kirlenmesine ve tıkanmasına neden olacaktır.

Bosch Blender Teknik Servis

Örneğin, Blender Çalışmıyor Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapaklarının kapalı olması gerekir. Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Ağız kısmı kapalı olacak şekilde sıvı ürünlerin konulması sağlanmalıdır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Birlikte, Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.Arıza oluşum nedenleri çok sayıda olabilir ve servis tarafından kontrolü sağlanmalıdır.Motorum çalışma esnasında kısa devre yapması sigortanın sürekli atmasına neden olacaktır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Derin dondurucular uzun dönemli kullanılan ürünlerdir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Bu yüzden, Cihaz ekmekleri istenilen sıcaklıkta ve ayarda pişirme yapamaz. Ekmek kızartma makinelerinde yanık ekmek çıkması sorunu oluşabilmektedir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Kısacası, Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin düzenli olarak suları kontrol edilmelidir. Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır. Özetlemek, Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır. Makinenin fişinin takılı olduğundan emin olunuz.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

İkincisi, Kurutma Makinesi Lif Birikme ArızasıArıza giderilecektir.


Bosch Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin su almaması en temel teknik arızalardan biri olarak kabul ediliyor. Özellikle, Halı yıkama makinesinin deterjan almaması, makinenin doğru çalışmasını engellediği gibi temizleme işleminin yapılmasına da engel oluyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinelerinin fiyatları 400 TL’den başlayıp ürünün kalitesine, kullanılan malın malzemesine ve çekilebilecek kıyma kilosuna göre artmaktadır. •Arzum AR160 Kıyma Makinesi

Aspiratör Teknik Servis

•Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde•Mutfakların aspire edilmesinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Rağmen, Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir. •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir.

Bursa Yıldırım Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Fırın Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Blender Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Termosifon Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Su Sebili Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Klima Teknik Servis, Bursa Yıldırım Bosch Elektrikli Süpürge, Bursa Yıldırım


Bosch Teknik Servis, Duacınar, Arabayatağı, Hacıvat, Esenevler, Ertuğrulgazi, Eğitim, Yeşilyayla, Yıldırım, Emirsultan, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.