Bosch Yetkili Servis Yüksekova Hakkari

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Yüksekova Hakkari
  • AdresHakkari, Yüksekova
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Yüksekova Hakkari width=350

Bosch Teknik Servis Yüksekova Hakkari

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Cihazın çalışması sırasında vızıltı sesinin duyulması kapasitör adı verilen parçada bozulmaların meydana gelmesi sonucu oluşur. Aynı anda iki farklı cihazın tek bir fiş üzerinden çalıştırılması da cihazın çalışma sürekli ısınmayı engellemesine neden olacaktır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir. Mikser Çalışma Sırasında Bıçakları Hareket Etmiyor

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Herhangi biri, Ürün yapımını kolaylaştıracak zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Bu yüzden yıkama işleminden sonra bir müddet açık alanda bekleterek parçaların tamamen kurumasını bekleyin.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Eğer gösterge çalışmıyorsa soket ile uyumlu olmadığını göstermektedir. Robot süpürgesi şarj olmama hatası yeni nesil cihazlarda çok sık karşılaşılan sorunlardan biridir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir. Özetlemek, Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Üründe meydana gelen parça bozulmaları da arıza oluşumlarına neden olmaktadır. Cihazın içinde kireç birikimi söz konusuysa çeşitli kireç çözücüler ile kireç çözme işlemi yaparsanız kaynatmadan kapanma durumunu engelleyebilirsiniz.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Yine de, İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Tüm kontroller sağlandıktan sonra tekrar denenmelidir. Tüm kontroller yapıldıktan sonra problem ortadan kalkacaktır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Ayrıca, Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Açık alanlara montajı yapılan kombilerin kış dönemlerinde yoğuşma giderlerinde yaşanan donma sorunları kombinin çalışmamasına ve sürekli arıza vermesine neden olacaktır. Elektronik kart kaynaklı arızalarda da kombi devreye giremez. Geç girme sorunu görülen kombilerde cihaz içinde haz birikmesi olacağı için cihaz devreye girdiği andan itibaren gazdan dolayı patlamalı olarak yanacaktır.

Bosch Blender Teknik Servis

Lafı olmaz, Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Blender Bıçağı Kesmiyor


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Buzdolabının arkasının ısınması sorunu genellikle bobin kaynaklı arızaların oluşmasına neden olmaktadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Her şeyden önce, Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır. Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucudan Koku Geliyor Elektrik geldiğinden emin olunuz.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Özetle, Ekmek makine kızartması arızası son dönemlerde ortaya çıkan sık arıza türlerinden biridir. Ekmek kızartma makinesi kontrolü çalışmama arızası elektrikle çalışan kızartma makinesinde görülen bir arıza türüdür.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Dahası, Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın Rezistansı BozulduDaha erken, Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz. Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Bu sırada, Sigorta kontrolü yapınız. Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir.


Bosch Klima Teknik Servis

Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Klima Motoru Devreye Girmiyor

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı Yıkama Makinesi Su AlmıyorÖzetlemek, Halı yıkama makinesinin su akıtmasının nedenlerinden bazıları şunlardır:

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi Fiyatları•Arzum AR160 Kıyma Makinesi

Aspiratör Teknik Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Daha sonra, Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Fakat bazı markalar da ek ücret ödeyerek bu süreyi beş yıla kadar çıkarma imkanı bulunmaktadır.

Hakkari Yüksekova Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Fırın Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Blender Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Termosifon Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Su Sebili Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Klima Teknik Servis, Hakkari Yüksekova Bosch Elektrikli Süpürge, Hakkari Yüksekova


Bosch Teknik Servis, Yüksekova, Köyler, Esendere, Büyükçiftlik


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.