Bosch Yetkili Servis Yüreğir Adana

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Yüreğir Adana
  • AdresAdana, Yüreğir
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Yüreğir Adana width=350

Bosch Teknik Servis Yüreğir Adana

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Fırın içerisinde metal kapların kullanımı yanlıştır. Mikrodalga fırın ısıtmayı sürekli durdurma sorunu şebeke voltajlarında dalgalanmalar ve düşüşlerin yaşanması sonucunda oluşan arızalardır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kolu doğru açı ile taktığınızdan emin olun. Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Göre, Mutfak robotu çalışırken kötü koku gelmesi arızası görülmesi durumunda kokunun kaynağı araştırılmalıdır. Robot kullanımından önce gerekli kontroller yapılmalıdır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Çekilen bu cisimler robot süpürgenizin toz kutusunda emildiklerinden dolayı etrafa çarparak tıpkı çatlama sesine benzer sesler çıkarabilir. Toz çekmeme durumları karşısında ayarlarının tekrar yapılması gerekmektedir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır. Genellikle, Bunun en büyük nedeni ise yeterli hava akışının sağlanamıyor olmasıdır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde kireç oluşumu cihazın aşırı sesli çalışmasına neden olacaktır. Su ısıtıcısı kaynatmadan kapanma durumunda rezistans sisteminde sorun olabilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda, Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

Bosch Şofben Teknik Servis

Gerekli tüm kontrollerin yapılarak servis çağrılması gerekir.Şofbenden Su Geliyor

Bosch Termosifon Teknik Servis

Elbette, Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır. En sık karşılaşılan termosifon arızalarının başında su ısıtmama sorunu geliyor.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Elektriğin yeniden gelmesi durumlarında yüksek voltaj oluşabilmektedir. Kış modu için kombi petek sıcaklık ayarının doğru ayarlanması ve peteklerin açık olması gerekmektedir. Arızaların çoğu parça kaynaklı olmaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Genel olarak, Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır. Kapak kontrolü yapılmalıdır.Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayrıca, Çamaşır Makinesi Sigorta AttırıyorMakine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar. Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucunun Işığı YanmıyorTermostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Önceki, Rezistans elektrik enerjisinin alınarak çok kısa bir zaman içerisinde ısıya dönüştürülmesini sağlayan önemli parçalardır.Kızartma Makinesi Rezistans Arızası

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir. Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Benzer şekilde, Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir. Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın Kapağı KapanmıyorHiç biri, Parça değişimine gidilmelidir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağının Motoru YandıKatı meyve sıkacağı çalışma esnasında durma sorunu karşısında ilk olarak cihazın aşırı derecede ısınıp ısınmadığının kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Rağmen, Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Makinenin hortum kısmında delik olmasıBu sırada, •Su tahliye kısmının arızalı olması

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesi, kemiksiz etleri parçalayarak ve ezerek kıyma haline getiren bir ekipmandır. Bazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratör Nedir?Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Aksine, Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.•Teknik servise dikkat etmek gerekir.

Adana Yüreğir Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Fırın Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Blender Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Termosifon Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Su Sebili Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Klima Teknik Servis, Adana Yüreğir Bosch Elektrikli Süpürge, Adana Yüreğir


Bosch Teknik Servis, Karacaoğlan, Bahçelievler, Yavuzlar, Kazımkarabekir, Pttevleri, Kiremithane, Haydaroğlu, Karşıyaka, Yamaçlı, Anadolu, Keresteciler, Üniversite, Abdioğlu, Doğankent, Havutlu, Solaklı, Yunusoğlu, Geçitli, Yakapınar, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.