Bosch Yetkili Servis Zonguldak

  • Teknik ServisBosch Servis Zonguldak
  • AdresZONGULDAK
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Zonguldak width=350

Bosch Teknik Servis Zonguldak

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Herkesin evinde mutlaka olması gereken yardımcı ürünlerdir. Cihazın çalışması sırasında vızıltı sesinin duyulması kapasitör adı verilen parçada bozulmaların meydana gelmesi sonucu oluşur.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Elektronik Kartı Yandı Mikser üzerinde çatlak kontrolü yapılır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Aynı şekilde, Direnç uçlarında yanma olması kontrolü ile sağlanır. Mutfak robotu çalışma esnasında aniden durma hatası nedenlerinden bir tanesi de kase kapağının yerinden çıkması ve oynaması durumlarında cihaz aniden kendini kapatmaktadır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Sorunların çözüm kişi tarafından da yapılmaktadır. Aynı zamanda zemininiz çok parlak ya da robot süpürgeniz doğrudan güneş ışığına maruz kalıyorsa bu durumda da robot süpürgenizin sensörleri şaşırabilir ve karşısında bir cisim olmamasına rağmen bir cisim varmış gibi davranabilir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi Hızlı ÇalışmıyorBunlara ek olarak, Düzleştirici Isınma Yapmıyor

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Bunun dışında ocağa gelen gaz vanasının açık olduğundan mutlaka emin olmalısınız.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistanslar arızalanan ve değiştirilmesi gereken parçalardır. Kablo ve şebeke hattı kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Her şeyden önce, Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Bunun yanı sıra su kabı da delinmiş ya da hasar görmüş olabilir. Şofbenlerde en sık görülen problemlerden biri de suyun ısınmamasıdır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Aksine, Servis ile iletişime geçiniz. Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Bir kombi çalışmaması durumunda ilk olarak kombinin fişe takılı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Düzenli olarak kombi bakımları ve temizliği yaptırılmalıdır. Kombi yaz konumunda radyatörleri ısıtmamaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Kısacası, Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir. Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok SarsılıyorÇamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır. Makine içinde yer alan ve yük konulan kazan delinmiş ve eskimiş olabilmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik geldiğinden emin olunuz. Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Özellikle, Ekmek kızartma makinesinin bakımlarının ve temizliğinin yapılmasına özen gösterilmelidir.Ekmek kızarma makinesinin oluğunda biriken ekmeklerin kolun kapanmamasına neden olması ve temizlenmesinin gerektiğini gösterir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz. Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Bu durumda, Gerekli tüm kontrolleri yapın.Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinde Kahvenin Hızlı Bitmesi Sorunu Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Göre, Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir. Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır. Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Öyleyse, Sigorta kontrolü yapınız. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.


Bosch Klima Teknik Servis

Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesi, sayesinde pek çok kişi evinin ortamında oldukça kolay bir şekilde adeta profesyonel makinelerle yıkanmış halılara sahip olabiliyor. Her neyse, Halı yıkama makinesi çalıştırma tuşuna basıldığı takdirde elektrik alıp çalışmıyorsa bu durumun birçok farklı nedeni olabiliyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?Her seferinde kasaba para vermektense uzun süre kullanılabileceği için kısa sürede kendiini amorti eder.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Mutfakların aspire edilmesinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Dahası, Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

ZONGULDAK Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Davlumbaz Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Fırın Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Buzdolabı Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Blender Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Termosifon Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Su Sebili Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Klima Teknik Servis, ZONGULDAK Bosch Elektrikli Süpürge, ZONGULDAK


Bosch Teknik Servis, 500 Evler, Aydınlar, Köyler, Belkaya, Aziziye, Çayhan, Zengen


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.