Bosch Yetkili Servis Altındağ Ankara

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Altındağ Ankara
  • AdresAnkara, Altındağ
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Altındağ Ankara width=350

Bosch Teknik Servis Altındağ Ankara

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Panel üzerinden ayarlama yapılmaması düğmelerin sıcaklık ve ayarlarının yapılmamasına sebep olmaktadır. Denetleyici parçanın sorun yaşaması durumunda da ortaya çıkan arıza türüdür.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Elektronik Kartı Yandı Mikser Kullanımı Sırasında Donuyor

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Aynı zamanda, Bir ucu turuncu bir ucu siyah renkte ise siyah olan kısım yanmış demektir. Parça kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Çalışma sırasında tekerleklerin dönmesini engelleyecek olan cisimlerin olmamasına dikkat edin. Robot süpürge arızaları teknoloji ürünleri arasında evlerde çok yaygın bir kullanım oranına sahip olan süpürgelerin arızalanması durumlarında çeşitli hata kodları oluşmaktadır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemin önüne geçebilmek için cihaz her kullanıldığında temizlenmelidir. Bu sırada, Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Elektrik hatları kontrol edilmelidir. Regülatör de arızalanma oluşması durumunda da su ısıtmada sorun yaşanmaktadır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Rağmen, Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Eğer bir şofben standart derecenin üzerinde ısınma yapıyorsa termostat açık durumda demektir. Şofbenden Sıcak Su Gelmiyor

Bosch Termosifon Teknik Servis

Önceki, Termosifon ÇalışmıyorRezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi sağ tarafında yer alan su basıncını gösteren göstergenin 1. Yoğuşmalı kombi petekleri ısıtmıyor sorunu özellikle kış aylarında çok yaygın olarak karşılaşılan sorunların başında gelmektedir. Gaz vanası kontrol edilmelidir.

Bosch Blender Teknik Servis

Aksi halde, Bıçak değişimi gerekli olacaktır. Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Buzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yine de, Çamaşır makinesi ayar düğmeleri çalışmama sorunu parça kaynaklı arızalardan biri olarak bilinmektedir. Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun içini n temizlenmesi ve ürünlerin doğru bir şekilde konulması tavsiye edilir.Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok Isınıyor

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Düzenli olarak, Ekmek kızartma kolaylığı sağlayan ürünlerde çalışma aksanlarının bozulması ve kızartma yapamama sorunlarının oluşması görülmektedir.Ekmek kızartma makinesinde elektromıknatıslar bulunmaktadır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun. Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Hala, Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir. Filtre Kahve Makinesi Çalışma Yapmıyor

Bosch Fırın Teknik Servis

Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır. İçermek, Fırın İçinden Ses Geliyor

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir. Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Göre, Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Servis desteği alınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Su tahliye kısmının arızalı olmasıAksi halde, Halı yıkama makineleri sulu olarak çalıştığı ve temizleme işlemi yaptığı için deterjan kısmı bulunuyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinelerinin fiyatları 400 TL’den başlayıp ürünün kalitesine, kullanılan malın malzemesine ve çekilebilecek kıyma kilosuna göre artmaktadır. •Tefal HV8 PRO Kıyma Makinesi.

Aspiratör Teknik Servis

•Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerindeBu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Alternatif olarak, •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.

Ankara Altındağ Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Fırın Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Blender Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Termosifon Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Su Sebili Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Klima Teknik Servis, Ankara Altındağ Bosch Elektrikli Süpürge, Ankara Altındağ


Bosch Teknik Servis, Ulus/İsmetpaşa, Opera/Gençlikparkı, Atasanayi, İskitler, Altındağ, Telsizler, Yıldırımbeyazıt/Dışkapı, Aydınlıkevler, Hasköy, Yeşilöz, Siteler, Samanpazarı, Hisar, Anafartalar, Önder, İstasyon, Ulubey, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.